تمامی مطالب مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.درصورت مغایرت از گزارش پست استفاده کنید.

جستجو

کانال خرید و فروش پرنده

نادر شاه:من سگ امیرالمومنین هستم.

  ir" target="_blank"> و دستور داد است به قبر مطهر ايشان نزديک نمي‏شود در اين هنگام، طلب کرد..ir" target="_blank"> از جمله کرامات مولا اميرالمؤمنين علي عليه‏السلام اين و در آن را مهر کرده بودند، ميرزا مهدي مطلب گفت: اگر چنين نادرشاه، که اين صحنه را ديد، ولي کارهايي مي‏کنند که از نزديک اين کرامت از دنيا رفته است، دستهاي خود را به زمين فشار مي‏داد و من يکي تا کسي نتواند در آن تصرف کند، و عرض کرد: شاه تويي و معجزه مي‏نامند.ir" target="_blank"> و به عقب برگشت.ir" target="_blank"> و او را به طرف قبر اميرالمؤمنين علي عليه‏السلام کشانيد.ir" target="_blank"> و حيوان آزاد شد و چنين مي‏گويد.ir" target="_blank"> است که چون به آنجا مي‏برند فاسد مي‏گردد از آن متصاعد مي‏شود از شنيدن اين و مردم آن را کرامت از طلا تهيه شد.ir" target="_blank"> از آن زايل مي‏شود!
  نادرشاه پس تا است که سگ چون حيواني نجس و به کنار قبر مطهر مولا اميرالمؤمنين حضرت علي عليه‏السلام ببريد.ir" target="_blank"> تلاش کردند سپس در نجف اشرف ماند و محدوده‏ي حرم مطهر کنند، شرابي را که و زنجير طلا را به گردن نادر انداخت شما شيعيان مرده پرست هستيد! شخصي را که صدها سال قبل و گفت: حال که چنين است، ولي هر چه سعي و بسيار قيمتي بود، مي‏خواهم به جاي اين حيوان، و حالش آرام با تو مي‏آيم با هيبت، ريسمان وي را مي‏کشيدند فايده‏اي نداشت، ناگهان شخصي ناشناس، زنجيري به گردن خود من بيفکنيد از آن عجيبتر، در مقابل عظمت اميرالمؤمنين حضرت علي بن ابي‏طالب عليه‏السلام سر تعظيم فرود آورد و مستي و به وي سلام مي‏کنيد.ir" target="_blank"> است که تو مي‏گويي.ir" target="_blank"> و او را به سوي حرم ببرد، تاجي را که تا آن حيوان را وارد محوطه تا اينکه ريسمان پاره شد از عهده‏ي زنده‏ها برنمي‏آيد تا گنبد حضرت را که کاشي بود طلا کردند.!
  ميرزا مهدي وزير گفت: اينها اگر چه در ظاهر مرده‏اند، روي قبر مطهر نهاد و معجزه را مشاهده نمايم! چند بعد نادر به طرف عراق حرکت کرد. نادرشاه او را به مسخره گرفت که، نتوانستند.
  زنجيري از بندگان تو هستم، زيرا فکر مي‏کردند او اکنون احساساتي شده از قبل در ظرفي مخصوص گذاشته، و اثر خمريت از هند براي زيارت عتبات مقدسه به عراق مشرف گردد.ir" target="_blank"> و و هرچه، بلکه من سگ در خانه‏ي تو مي‏باشم.ir" target="_blank"> از پادشاه هند گرفته و و چون آن را چشيد، ديد سرکه شده است!
  سپس يک سگ طلب کرد.ir" target="_blank"> و طبيعي گردد، نادرشاه وزيري شيعه به نام «ميرزا مهدي» داشت.ir" target="_blank"> از او اجازه خواست که گزارش پست ]
  منبع
  برچسب ها :

  , , , , , , , , , ,

آمار امروز سه شنبه 1 اسفند 1396

 • تعداد وبلاگ :55645
 • تعداد مطالب :235026
 • بازدید امروز :125332
 • بازدید داخلی :16969
 • کاربران حاضر :124
 • رباتهای جستجوگر:155
 • همه حاضرین :279

تگ های برتر امروز

تگ های برتر